Konečné výsledky kategorie                                                29.3.2008 23:23:37
                                        1. JKŽ 2008
===ČSOB-HAV========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.3km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Fukalová Hana            Baník - FIZA Ostrava AOV9850 C     31.56  +      0.00
  2.Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 C     42.09  +     10.13
  3.Kovářová Tereza          TJ TŽ Třinec         TRI9756 C     45.28  +     13.32
    Petrželková Monika       SKOB Frýdek - Místek BFM9651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.0km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 B     34.36  +      0.00
  2.Kovářová Veronika        TJ TŽ Třinec         TRI9459       36.44  +      2.08
  3.Haltofová Eva            TJ TŽ Třinec         TRI9453 B     40.30  +      5.54
  4.Fukalová Martina         Baník - FIZA Ostrava AOV9550 B     51.32  +     16.56
    Srubková Andrea          SKOB Frýdek - Místek BFM9452 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.0km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Barbora           TJ TŽ Třinec         TRI9258 A     25.39  +      0.00
  2.Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A     28.15  +      2.36
  3.Laštůvková Petra         TJ TŽ Třinec         TRI9350 B     31.46  +      6.07
  4.Jastrzembská Tereza      TJ TŽ Třinec         TRI9256 A     36.04  +     10.25
  5.Světlońová Lucie         Baník - FIZA Ostrava AOV9252 C     42.17  +     16.38
  6.Krejčí Kateřina          Baník - FIZA Ostrava AOV9350 C     43.06  +     17.27
  7.Mizerová Monika          TJ TŽ Třinec         TRI9250 C     43.13  +     17.34
  8.Skurková Vendula         SKOB Frýdek - Místek BFM9353 C     66.59  +     41.20
    Nováková Anežka          Baník - FIZA Ostrava AOV9251 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.8km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Králová Kateřina         SKOB Odry            ODR9052 C     67.47  +      0.00
  2.Pospíšilová Martina      TJ Slezan Opava      SOP9051 C     76.27  +      8.40
 
Konečné výsledky kategorie: D21         4.6km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Weissová Lucie           AC Sparta Praha      SCP8952 A     46.52  +      0.00 
  2.Prokopová Bětka          TJ TŽ Třinec         TRI8951 B     46.56  +      0.04 
  3.Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C     61.46  +     14.54 
  4.Pavlačková Kateřina      SKOB Odry            ODR8450 C     69.28  +     22.36
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.3km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C     43.32  +      0.00
  2.Jastrzembská Jarmila     TJ TŽ Třinec         TRI6450 C     43.57  +      0.25
  3.Mizerová Jarmila         TJ TŽ Třinec         TRI6851 C     50.00  +      6.28
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.3km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zavřel Lukᚠ            TJ Loko Krnov        KRN9701       23.18  +      0.00
  2.Glonek Jakub             Baník - FIZA Ostrava AOV9602 B     26.20  +      3.02
  3.Mielec Jaromír           Baník - FIZA Ostrava AOV9701 C     32.11  +      8.53
 MS Novák Vilém              Baník - FIZA Ostrava AOV9801 CMS   27.35  +      4.17
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.0km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Míček Dominik            SKOB Ostrava         MOV9501 B     37.49  +      0.00
  2.Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV9401 B     40.51  +      3.02
  3.Hučík Jan                TJ TŽ Třinec         TRI9403 B     43.37  +      5.48
  4.Řeha Tomᚠ              SKOB Frýdek - Místek BFM9402 C     53.12  +     15.23
  5.Geleta Jan               Baník - FIZA Ostrava AOV9402 C     56.04  +     18.15
  6.Valouch David            TJ Slezan Opava      SOP9501 C     58.59  +     21.10
  7.Miksa Vojtěch            Baník - FIZA Ostrava AOV9502 B     61.58  +     24.09
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.8km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gazda Viktor             TJ TŽ Třinec         TRI9203 B     30.43  +      0.00
  2.ArgalᚠMichal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A     32.15  +      1.32
  3.Navrátil Boris           Baník - FIZA Ostrava AOV9203 A     39.15  +      8.32
  4.Kohutek Tomᚠ           SKOB BETA Třinec     TRC9202 B     40.57  +     10.14
  5.Šidík Petr               Baník - FIZA Ostrava AOV9204 B     45.15  +     14.32
  6.Jendželovský Marek       Baník - FIZA Ostrava AOV9201 B     47.04  +     16.21
  7.Ročňák Michal            Baník - FIZA Ostrava AOV9302 B     53.12  +     22.29
  8.Pospíšil Petr            TJ Slezan Opava      SOP9301 B     59.44  +     29.01
  9.Kiedroň Martin           SKOB BETA Třinec     TRC9201 C     65.45  +     35.02
 
Konečné výsledky kategorie: H18         4.6km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 A     26.34  +      0.00
  2.Szturc Jan               SKOB BETA Třinec     TRC9003 B     36.09  +      9.35
  3.Legerski Martin          TJ TŽ Třinec         TRI9003 B     36.48  +     10.14
  4.Szturc Václav            SKOB BETA Třinec     TRC9102 B     40.57  +     14.23
  5.Kostka Jakub             SKOB BETA Třinec     TRC9103 B     42.12  +     15.38
 
Konečné výsledky kategorie: H21         5.5km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Žaloudík Jiří            VSK VŠB TU Ostrava   VOV8601 C     36.51  +      0.00
  2.Hadač Miroslav           NORD Slavia Minerva  AOP6501 C     40.56  +      4.05
  3.Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE7701       43.41  +      6.50
  4.Sikora Tomᚠ            Sokol Frýdek - Míste SFM7001 C     45.23  +      8.32
  5.Walaski Antonín          TJ TŽ Třinec         TRI8006 C     46.17  +      9.26
  6.Mrkvica Petr             VSK VŠB TU Ostrava   VOV7802 C     49.40  +     12.49
  7.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804       54.12  +     17.21
  8.Gulas Jan                VSK VŠB TU Ostrava   VOV8008 C     63.43  +     26.52
  9.Pavlačka František       SKOB Odry            ODR8600 C     93.56  +     57.05
    Bučánek Antonín          SKOB Odry            ODR8400 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         4.6km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szturc Radek             SKOB BETA Třinec     TRC6800 C     41.45  +      0.00
  2.Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C     43.07  +      1.22
  3.Mielec Jaromír           Baník - FIZA Ostrava AOV6901 C     45.49  +      4.04
  4.Svoboda Martin           SKOB Frýdek - Místek BFM6701 C     48.56  +      7.11
  5.Kantor Roman             TJ TŽ Třinec         TRI6501 C     56.47  +     15.02
  6.Řeha Tomᚠ              SKOB Frýdek - Místek BFM6702 C     66.59  +     25.14
  7.Hrubý Miroslav           Baník - FIZA Ostrava AOV7301 C     81.13  +     39.28
 MS Žebrák Zbyněk + Fojtík J.SKOB Ostrava         MOV7105  MS   49.34  +      7.49
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.8km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Prokop Lubomír           TJ TŽ Třinec         TRI6001 C     43.37  +      0.00
  2.Pospíšil Václav          TJ Slezan Opava      SOP5701 C     56.32  +     12.55
  3.Malysa Ján               TJ Slezan Opava      SOP5102 C     60.24  +     16.47
  4.Haltof Jindřich          TJ TŽ Třinec         TRI6201 C     61.22  +     17.45
    Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.3km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zeman Ludvík             SKOB Frýdek - Místek BFM5301 C     45.39  +      0.00
  2.Dvořák Vlastimil         TJ Baník Ostrava OKD BOV4901 C     56.10  +     10.31
  3.Tomeček Lubomír                               KAR4701 C     59.24  +     13.45
 
Konečné výsledky kategorie: T3          2.3km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM5701 C     24.48  +      0.00
  2.Šperlík Josef            SKOB Odry            ODR5500 C     28.10  +      3.22
  3.Kramarenko Petr          Baník - FIZA Ostrava AOV8805 C     35.41  +     10.53
  4.Zelenák Zbyňek           SKOB Odry            ODR8000 C     56.31  +     31.43
    DudᚠMichal             SKOB Frýdek - Místek BFM9302 C DISK