Novinky

Byly zveřejněny sobotní i nedělní výsledky.
 

Závod by nemohl být v takové kvalitě realizován bez podpory obce Hrčava a jejího obecního úřadu. Rovněž děkujeme panu starostovi za zajištění dodávky znamenitého piva Hrčavský ležák do pořadatelského bufetu.

Fotky z víkendu

Organizace

Závod se konal v malé pohraniční obci Hrčava. Příjezd do obce je možný pouze z obce Mosty u Jablunkova. Při příjezdu na Hrčavu prosím počítejte s tím, že u Třince je dopravní omezení, běžně se tam stojí v koloně kolem 15 minut. Nyní se jezdí kyvadlově v Třinci - Lyžbice. Lepší je jet po objížďce značené z Oldřichovic. Další dopravní omezení začíná ve Frýdku-Místku (více informací).
Protože je v obci málo parkovacích míst, prosím dbejte vždy pokynů pořadatelů. Drobný poplatek za parkování (20 Kč/auto/den) odvádíme obci, věříme, že budete mít pochopení k jeho vybírání.

Ubytování

Ubytování na postelích pořadatel nezajišťuje. Ubytování v tělocvičnách je domluveno (pouze ze soboty na neděli) v obcích Hrčava a Jaworzynka. Původně oznámenou cenu jsme by nuceni zvýšit na 65 Kč/osobu. Požadavky na ubytování však již nepřijímáme, kapacita tělocvičen je vyčerpána. V obci Hrčava jsou ubytovací možnosti jen velmi omezené, doporučujeme vyhledat vhodné ubytování v Mostech u Jablunkova.

Ukázka medailí

Loga závodu a sponzorů

Prohlédněte si medaile pro vítěze v kategoriích dorostu a dospělých, které připravila Šárka Vébrová.

Medaile pro vítěze
Logo závodu na Hrčavě
Hrčavský ležák