Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
D10C      2.50 km, 90 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Porubská Lenka            66S0450 C ŠK Cart-print Nitra             31.46         
2. Pachmanova Bara           NNNAA00 C Neregistrovaní                  40.55   + 9.09
3. Haltofová Romana          TRI0451 C TJ TŽ Třinec                    42.49   +11.03
4. Švidrnochová Eliška       MOV0451 C SKOB Ostrava                    44.19   +12.33
5. Bruková Petra             TRI0450 C TJ TŽ Třinec                    45.42   +13.56
6. Kaňáková Valentýna        BFM0451 C SKOB Frýdek - Místek            52.22   +20.36
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
D10N      2.40 km, 90 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Holasová Barbora          AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opav  28.47         
2. Austerová Andrea          NNN0550 C Neregistrovaní                  39.02   +10.15
3. Pachmanova Katka          NNN     C Neregistrovaní                  42.10   +13.23
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
D12      2.40 km, 90 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hájková Lucie             AOP0350 B Přátelé orientačního běhu Opav  24.00         
 2. Supiková Kateřina         TRI0351 C TJ TŽ Třinec                    24.47   + 0.47
 3. Pogoda Kinga              14P050  C UKS Kometa Gliwice              25.40   + 1.40
 4. Mrozek Teresa             TRI0251 B TJ TŽ Třinec                    28.21   + 4.21
 5. Polewka Aleksandra        14P0250 C UKS Kometa Gliwice              30.49   + 6.49
 6. Šmelíková Dorota          47S0251 C Rapid Bratislava                33.08   + 9.08
 7. Bernatíková Hana          SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      34.21   +10.21
 8. Ciencialová Daniela       TRI0254 B TJ TŽ Třinec                    34.45   +10.45
 9. Navrátilová Adéla         TRI0250 C TJ TŽ Třinec                    35.15   +11.15
10. Panovcová Anita           OTK0351 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        35.19   +11.19
11. Kowalczyk Maja            14P1253 C UKS Kometa Gliwice              39.03   +15.03
12. Papszun Julia             11P0350 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  40.06   +16.06
13. Božoňová Vendula          BFM0251 C SKOB Frýdek - Místek            61.26   +37.26
14. Bak Wiktoria              14P1252 C UKS Kometa Gliwice              68.26   +44.26
15. Czapska Wiktoria          14P1251 C UKS Kometa Gliwice              71.02   +47.02
MS  Warcopová Kateřina        TRI0150 C TJ TŽ Třinec                    34.18   +10.18
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
D14      2.90 km, 100 m, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hájková Lenka             AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opav  27.39         
2. Poláková Lenka            SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava             37.41   +10.02
3. Bruková Magda             TRI0054 A TJ TŽ Třinec                    40.07   +12.28
4. Úabuda Wiktoria           14P0050 C UKS Kometa Gliwice              56.50   +29.11
5. Mastela Krystyna          11P0050 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  57.34   +29.55
6. Mruk Oliwia               14P0052 C UKS Kometa Gliwice              64.45   +37.06
7. Klabouchova Veronika      VZA0150 C Slávia ŽU Žilina                66.18   +38.39
8. Adamiak Natalia           14P0051 C UKS Kometa Gliwice              66.47   +39.08
   Kubiczková Hana           BFM0052 C SKOB Frýdek - Místek             DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
D16      3.40 km, 110 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šmelíková Tereza          LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice        34.28         
2. Poláková Tereza           SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava             35.14   + 0.46
3. Szarzecová Lucie          TRI9850 A TJ TŽ Třinec                    37.23   + 2.55
4. Čechová Klára             AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opav  40.30   + 6.02
5. Švidrnochová Lenka        MOV9951 B SKOB Ostrava                    45.29   +11.01
6. Selingova Martina         VZAXX51 C Slávia ŽU Žilina                73.51   +39.23
7. Belicova Lenka            VZA9950 C Slávia ŽU Žilina                85.50   +51.22
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
D18      4.10 km, 100 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Argalášová Kateřina       TRI9750 A TJ TŽ Třinec                    42.05         
2. Fukalová Hana             AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava            42.21   + 0.16
3. Vývodová Jana             MOV9852 A SKOB Ostrava                    45.51   + 3.46
4. Kaufmanová Ivana          TRI9761 B TJ TŽ Třinec                    48.08   + 6.03
5. Dzik Justyna              42P9651 C MUKS Gliwice                    61.02   +18.57
6. Svěchotová Natálie        MOV9751 B SKOB Ostrava                    65.35   +23.30
7. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ TŽ Třinec                    70.28   +28.23
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
D20      4.90 km, 160 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
D21      4.90 km, 160 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sabelová Markéta          TRI9656 A TJ TŽ Třinec                    51.00         
 2. Hlavacikova Erika         17S1452 C Ekonom Banska Bystrica          60.50   + 9.50
 3. Bialožytová Tereza        PGP9055 C SK Praga                        61.32   +10.32
 4. Tesařová Jana             TRI9751 A TJ TŽ Třinec                    62.49   +11.49
 5. Kršáková Marie            VIC9191 C OB Vizovice                     69.59   +18.59
 6. Stoszková Jana            AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opav  70.54   +19.54
 7. Pietraszková Lenka        OOP8250 C TJ Opava                        72.07   +21.07
 8. Mrózková Ivana            TRC8751 C SKOB BETA Třinec                73.34   +22.34
 9. Juřeníková Hana           MOV8052 C SKOB Ostrava                    73.48   +22.48
10. Vellechová Radka          MOV8051 C SKOB Ostrava                    83.43   +32.43
11. Procházková Marie         SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava             87.50   +36.50
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
D35      4.20 km, 110 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    42.32         
 2. Brodová Gabriela          SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      48.17   + 5.45
 3. Hájková Jitka             AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opav  48.56   + 6.24
 4. Hulenková Martina         MOV7352 C SKOB Ostrava                    53.21   +10.49
 5. Kostková Jana             AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opav  55.30   +12.58
 6. Šmelikova Barbora         VBA6950 C ŠK VAZKA Bratislava             55.52   +13.20
 7. Chupekova Silvia          VZA7250 C Slávia ŽU Žilina                59.54   +17.22
 8. Ondrejkova Sona           VZA7451 C Slávia ŽU Žilina                60.06   +17.34
 9. Beranová Jana             SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec           60.50   +18.18
10. Bernatíková Šárka         SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      64.10   +21.38
11. Řehová Renata             BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek            65.02   +22.30
12. Švidrnochová Hana         MOV7751 C SKOB Ostrava                    70.52   +28.20
13. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava             72.00   +29.28
14. Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava            76.15   +33.43
15. Bialekova Martina         17S1402 C Ekonom Banska Bystrica          78.28   +35.56
16. Zajicova Petra            LOV7350 C lepus.cz                        92.14   +49.42
17. Polewka Beata             14P7150 C UKS Kometa Gliwice              96.06   +53.34
    Holasová Šarka            AOP7853 C Přátelé orientačního běhu Opav   DISK         
    Pannová Vendula           AOP7750 C Přátelé orientačního běhu Opav   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
D45      3.50 km, 100 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Czerkawska Urszula        42P6251 C MUKS Gliwice                    44.16         
 2. Denysenko Tamara          38S6150 C VZA Žilina                      44.49   + 0.33
 2. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    44.49   + 0.33
 4. Jastrzembská Jarmila      TRI6450 C TJ TŽ Třinec                    45.54   + 1.38
 5. Jelínková Jana            TZL6556 C SKOB Zlín                       46.55   + 2.39
 6. Bohunská Jana             KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         46.58   + 2.42
 7. Dorčáková Pavlína         MOV6951 C SKOB Ostrava                    56.04   +11.48
 8. Mizerová Jarmila          TRI6851 C TJ TŽ Třinec                    67.22   +23.06
 9. Bednaříková Adriana       MOV6851 C SKOB Ostrava                    71.00   +26.44
10. Mihalova Dasa             17S1451 C Ekonom Banska Bystrica          79.16   +35.00
11. Mielcová Elena            AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava            83.24   +39.08
12. Hlavacikova Katarina      17S1450 C Ekonom Banska Bystrica          85.22   +41.06
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
D55      2.70 km, 100 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            39.50         
2. Wysocka Jolanta           14P5650 C UKS Kometa Gliwice              50.30   +10.40
3. Hájková Ludmila           OOP5751 C TJ Opava                        53.26   +13.36
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
H10C      2.40 km, 90 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kubiczek Jan              BFM0402 C SKOB Frýdek - Místek            27.09         
2. Kovařík Tomáš             TRI0400 C TJ TŽ Třinec                    28.42   + 1.33
3. Janas Adam                PGP0404 C SK Praga                        34.21   + 7.12
4. Mrozek Pawel              TRI0401 C TJ TŽ Třinec                    36.45   + 9.36
5. Pest Dominik              14P0401 C UKS Kometa Gliwice              51.43   +24.34
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
H10N      2.40 km, 90 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Damek Ondřej              TRI0503 C TJ TŽ Třinec                    24.39         
 2. Austera Filip             NNN0401 C Neregistrovaní                  31.58   + 7.19
 3. Bíčánek Jan               TRI0502 C TJ TŽ Třinec                    33.19   + 8.40
 4. Král Jiří                 ODR0400 C SKOB Odry                       38.25   +13.46
 5. Sikora Matěj              TRI0501 C TJ TŽ Třinec                    42.45   +18.06
 6. Juřeník Jakub             MOV0601 C SKOB Ostrava                    46.59   +22.20
 7. Buryan Jan                MOV0400 C SKOB Ostrava                    48.52   +24.13
 8. Bjolek Jan                BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek                      
 9. Frydrych Vojtěch          BFM0411 C SKOB Frýdek - Místek                      
MS  Pscolka Petr              NNNXX03 C Neregistrovaní                  63.49   +39.10
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
H12      2.40 km, 90 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mielec Radomír            AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava            21.44         
 2. Janas Petr                PGP0200 B SK Praga                        23.24   + 1.40
 3. Haltof Marek              TRI0200 C TJ TŽ Třinec                    24.50   + 3.06
 4. Ondrejka Michal           VZA0200 C Slávia ŽU Žilina                26.07   + 4.23
 5. Haltof Adam               TRI0300 C TJ TŽ Třinec                    38.25   +16.41
 6. Bjolek Michal             BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek            47.17   +25.33
 7. Gabrys Adam               TRI0205 C TJ TŽ Třinec                    50.38   +28.54
 8. Bailas Przemyslaw         14P0201 C UKS Kometa Gliwice              52.36   +30.52
 9. Kołeczko Błażej           11P0200 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  67.25   +45.41
    Spratek Adam              SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek       DISK         
    Broda Aleš                SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
H14      3.40 km, 120 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Byrczek Jan               14P0000 C UKS Kometa Gliwice              32.32         
 2. Kovařík Martin            TRI0101 B TJ TŽ Třinec                    34.22   + 1.50
 3. Kostka Jiří               AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opav  35.27   + 2.55
 4. Ondrejka Tomas            VZA0000 C Slávia ŽU Žilina                36.09   + 3.37
 5. Vavřík Tomáš              LOV0000 C lepus.cz                        42.03   + 9.31
 6. Kołeczko Bartosz          11P0000 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  48.46   +16.14
 7. Buryan Patrik             MOV0005 C SKOB Ostrava                    56.55   +24.23
 8. Gros Filip                OOP0000 C TJ Opava                        61.14   +28.42
 9. Dorčák Jan                MOV0103 B SKOB Ostrava                    65.02   +32.30
10. Baron Dawid               14P000  C UKS Kometa Gliwice              66.35   +34.03
11. Porubský Peter            66S0000 C ŠK Cart-print Nitra             68.19   +35.47
    Tuharský Erik             TRI0100 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
    Dzik Grzegorz             42P0001 C MUKS Gliwice                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
H16      4.10 km, 155 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chupek Jakub              VZA9901 C Slávia ŽU Žilina                33.26         
 2. Cienciala Jan             TRI9801 A TJ TŽ Třinec                    35.15   + 1.49
 3. Dekret Jakub              17S1400 C Ekonom Banska Bystrica          36.40   + 3.14
 4. Valík Tomáš               AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opav  40.02   + 6.36
 5. Filipek Sebastian         TRI0002 A TJ TŽ Třinec                    40.05   + 6.39
 6. Procházka Zdeněk          SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava             41.46   + 8.20
 7. Lanc Vojtěch              TRI9807 A TJ TŽ Třinec                    42.05   + 8.39
 8. Tesař Vojtěch             AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opav  42.09   + 8.43
 9. Bernatík Lukáš            SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      45.57   +12.31
10. Holesz Sebastian          TRI9902 B TJ TŽ Třinec                    62.47   +29.21
11. Navrátil Adam             TRI9900 C TJ TŽ Třinec                    97.38   +64.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
H18      6.40 km, 175 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Matuš Vojtěch             VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  48.16         
 2. Glonek Jakub              AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opav  51.15   + 2.59
 3. Klabouch Martin           VZA9600 C Slávia ŽU Žilina                56.25   + 8.09
 4. Borgiel Jarosław          11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  60.56   +12.40
 5. Walach Ondřej             TRI9601 B TJ TŽ Třinec                    70.56   +22.40
 6. Mielec Jaromír            AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opav  75.23   +27.07
 7. Holoubek Jan              BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek            83.11   +34.55
 8. Pasek Marcin              11P9600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  85.28   +37.12
 9. Padrta Pavel              MOV9700 B SKOB Ostrava                    85.29   +37.13
10. Svoboda František         SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava             91.03   +42.47
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
H21      8.70 km, 300 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Flašar Jan                PGP8610 R SK Praga                        66.25         
 2. Kopec Tomáš               KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         68.55   + 2.30
 3. Janas Petr                XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM                71.04   + 4.39
 4. Sedlacek Tomas            ASU8601 C Magnus Orienteering             74.48   + 8.23
 5. Holas Tomáš               AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opav  78.02   +11.37
 6. Panovec Jan               VIC8931 C OB Vizovice                     81.49   +15.24
 7. Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         85.51   +19.26
 8. Masztalski Pawel          11P8000 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  91.46   +25.21
 9. Bubela Tomáš              KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín               96.12   +29.47
10. Nemec Juraj               17S8900 C Ekonom Banska Bystrica          97.51   +31.26
11. Mutina Jiří               BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek           103.17   +36.52
12. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava           107.12   +40.47
13. Sklenář Miroslav          AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opav 107.17   +40.52
14. Peterek Vít               AOP8600 C Přátelé orientačního běhu Opav 108.21   +41.56
15. Kostka Petr               MOV8200 C SKOB Ostrava                   114.23   +47.58
16. Šamánek Petr              ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín            124.21   +57.56
17. Pietraszek Martin         OOP8100 C TJ Opava                       127.12   +60.47
18. Mutina Václav             BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek           146.06   +79.41
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
H35      6.60 km, 275 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chupek Jozef              VZA7100 C Slávia ŽU Žilina                54.53         
 2. Vlach Jiří                AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava            58.36   + 3.43
 3. Šmelík Juraj              LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice        61.52   + 6.59
 4. Porubský Július           66S7300 C ŠK Cart-print Nitra             62.10   + 7.17
 5. Spišiak Marián            SPE7600 C KOB Sokol Pezinok               62.30   + 7.37
 6. Dzik Miroslav             42P7901 C MUKS Gliwice                    64.50   + 9.57
 7. Rigó Marek                ODR7101 C SKOB Odry                       65.12   +10.19
 8. Kovalčík Tomáš            AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opav  66.00   +11.07
 9. Zajíc Josef               LOV7601 C lepus.cz                        66.07   +11.14
10. Ryšavý Jiří               MOV5803 C SKOB Ostrava                    66.55   +12.02
11. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    76.05   +21.12
12. Navrátil Rostislav        TRI6601 C TJ TŽ Třinec                    76.50   +21.57
13. Vlach Oldřich             AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava            78.21   +23.28
13. Bernatík Aleš             SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      78.21   +23.28
15. Mastela Rafal             11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  79.17   +24.24
16. Valyavka Volodymyr        38S7400 C VZA Žilina                      82.11   +27.18
17. Polewka Tomasz            14P7300 C UKS Kometa Gliwice              99.27   +44.34
18. Zeman Radek               NNN7700 C Neregistrovaní                 106.23   +51.30
19. Polák Petr                SOP7004 C OOB TJ Slezan Opava            111.22   +56.29
20. Maceček Otakar            MOV6102 C SKOB Ostrava                   112.01   +57.08
21. Blažević Roman            LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice       121.05   +66.12
22. Kołeczko Úukasz           11P7500 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr 138.45   +83.52
    Štětínský Pavel           MOV7104 C SKOB Ostrava                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
H45      5.50 km, 160 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tesař Jiří                AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opav  48.44         
 2. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        55.25   + 6.41
 3. Kosut Jan                 VZA6300 C Slávia ŽU Žilina                58.43   + 9.59
 4. Petr Václav               MOV5801 C SKOB Ostrava                    60.41   +11.57
 5. Bačo Lubomír              SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava             61.01   +12.17
 6. Prokop Lubomír            TRI6001 C TJ TŽ Třinec                    61.19   +12.35
 7. Svoboda Martin            BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek            61.29   +12.45
 8. Wojarski Krzysztof        42P6202 C MUKS Gliwice                    61.59   +13.15
 9. Nemec Juraj               17S1401 C Ekonom Banska Bystrica          65.37   +16.53
10. Černík Milan              KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín               71.01   +22.17
11. Vašek Rudolf              SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava             71.52   +23.08
12. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       78.35   +29.51
13. Panovec Vladan            OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        82.07   +33.23
14. Bruk Slavomír             TRI6800 C TJ TŽ Třinec                    86.51   +38.07
15. Czerkawski Waclaw         42P6201 C MUKS Gliwice                    90.39   +41.55
16. Vývoda Zdeněk             MOV6702 C SKOB Ostrava                    92.03   +43.19
17. Otrusina Milan            EZL6205 C PEV Zlín                       101.22   +52.38
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
H55      4.20 km, 125 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Palička Miroslav          75S5900 C TJ Cingov Spisska Nova Ves      45.51         
 2. Bohunský Vladimír         KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         47.58   + 2.07
 3. Zdanowicz Jan             14P1400 C UKS Kometa Gliwice              54.13   + 8.22
 4. Kostka Evžen              AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opav  55.14   + 9.23
 5. Kršák Karel               VIC5902 C OB Vizovice                     55.37   + 9.46
 6. Slivečka Jaromír          MOV5601 C SKOB Ostrava                    57.57   +12.06
 7. Hostaš Jindřich           MOV5901 C SKOB Ostrava                    59.37   +13.46
 8. Mutina Vlastimil          BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek            59.54   +14.03
 9. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        63.00   +17.09
10. Wysocki Andrzej           42P5100 C MUKS Gliwice                    74.05   +28.14
11. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             75.38   +29.47
12. Jelínek Roman             ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov           79.54   +34.03
13. Malysa Ján                SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava            101.13   +55.22
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
H65      2.90 km, 100 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            37.57         
2. Chylík Pavol              MOV4901 C SKOB Ostrava                    59.13   +21.16
3. Opletal Jaroslav          TRI3700 C TJ TŽ Třinec                    63.05   +25.08
4. Diener Herbert            MOV4101 C SKOB Ostrava                    68.09   +30.12
5. Vávra Jiří                MOV4102 C SKOB Ostrava                    76.06   +38.09
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
HDR      2.50 km, 90 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zajícová Vendula          BFM0351 C SKOB Frýdek - Místek            27.41         
 2. Kacerova Viktoria         VZA0750 C Slávia ŽU Žilina                28.44   + 1.03
 3. Zavřel Mikuláš            KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         29.14   + 1.33
 4. Bičánek Vít               TRI0700 C TJ TŽ Třinec                    30.33   + 2.52
 5. Kaufman Jan               TRI0602 C TJ TŽ Třinec                    32.51   + 5.10
 6. Dorčák Tomáš              MOV0801 C SKOB Ostrava                    33.10   + 5.29
 7. Štencl Jiří               NNNXX04 C Neregistrovaní                  34.42   + 7.01
 8. Králová Hedvika           ODR0850 C SKOB Odry                       40.00   +12.19
 9. Holas Štěpán              AOP0900 C Přátelé orientačního běhu Opav  42.08   +14.27
10. Kondrlik Daniel           VZA0009 C Slávia ŽU Žilina                44.38   +16.57
11. Juřeníková Ema            MOV0951 C SKOB Ostrava                    48.12   +20.31
12. Pachmanova Iva            NNN     C Neregistrovaní                  49.46   +22.05
13. Beranová Marie            SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec           53.10   +25.29
14. Volkov Maksym             38S0700 C VZA Žilina                      57.23   +29.42
15. Volkova Maja              38S0950 C VZA Žilina                      60.04   +32.23
16. Kostka Artur              MOV0901 C SKOB Ostrava                    61.08   +33.27
17. Kosubová Linda            BFM1151 C SKOB Frýdek - Místek            68.36   +40.55
18. Beran Antonín             NNNXX05 C Neregistrovaní
19. Vlachova Hana             AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava                           
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
P3      2.70 km, 90 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Haltof Petr               TRI7400 C TJ TŽ Třinec                    31.02         
 2. Kotatko Ales              SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      31.26   + 0.24
 3. Jurčák David              SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava             36.15   + 5.13
 4. Haltof Jindřich           TRI6201 C TJ TŽ Třinec                    37.56   + 6.54
 5. Srubarova Aneta           NNNX111 C Neregistrovaní                  39.07   + 8.05
 6. Kosubová Iva              BFM8351 C SKOB Frýdek - Místek            39.33   + 8.31
 7. Šauman Petr               ODR6100 C SKOB Odry                       45.26   +14.24
 8. Papszun Joanna            11P     C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  48.08   +17.06
 9. Kresta Cestmir            NNN4200 C Neregistrovaní                  49.41   +18.39
10. Zajícová Taťána           BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek            50.22   +19.20
11. Mrozková Olga             TRI7350 C TJ TŽ Třinec                    50.33   +19.31
12. Kubala Jan                BFM8611 C SKOB Frýdek - Místek            51.00   +19.58
13. Matěja Jan                ODRXX01 C SKOB Odry                       57.47   +26.45
14. Ryšavá Ilona              MOV6251 C SKOB Ostrava                    58.51   +27.49
15. Haltofová Marie           TRI7050 C TJ TŽ Třinec                    59.39   +28.37
16. Svobodová Mariana         BFM6751 C SKOB Frýdek - Místek            59.43   +28.41
17. Klabouchova Andrea        VZA7050 C Slávia ŽU Žilina                60.20   +29.18
18. Vývodová Zuzana           MOV6952 C SKOB Ostrava                    60.40   +29.38
19. Klegova Marketa           SFMXX51 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      63.39   +32.37
20. Prejdova Radka            NNN     C Neregistrovaní                  64.30   +33.28
21. Porubská Andrea           66S7650 C ŠK Cart-print Nitra             66.23   +35.21
22. Náhlovský Martin          BFM8512 C SKOB Frýdek - Místek            66.26   +35.24
23. Hladký Radek              BFM8811 C SKOB Frýdek - Místek            66.44   +35.42
24. Vellech Aleš              MOV8000 C SKOB Ostrava                    67.15   +36.13
25. Hostašová Jana            MOV8552 C SKOB Ostrava                    67.43   +36.41
26. Sobel Natalia             14P     C UKS Kometa Gliwice              69.51   +38.49
27. Králová Ivana             ODR7450 C SKOB Odry                       71.31   +40.29
28. Řepecký Tomáš             MOVXX01 C SKOB Ostrava                    77.11   +46.09
29. Fišerová Klára            BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek            81.41   +50.39
30. Fišerová Iveta            BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek            84.03   +53.01
31. Richter Lukáš             BFM8511 C SKOB Frýdek - Místek           126.45   +95.43
    Kaňák Stanislav           BFM5401 C SKOB Frýdek - Místek             DISK         
    Buryanová Kateřina        MOV7351 C SKOB Ostrava                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.06.2014 18:56
14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati
P5      4.80 km, 180 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Volkov Alexander          38S8000 C VZA Žilina                      53.23         
 2. Langer Martin             NNNX112 C Neregistrovaní                  62.51   + 9.28
 3. Kudlacz Tomasz            IBBXX01 C Indywidulane Bialsko Biala      70.53   +17.30
 4. Král Jiří                 ODR7300 C SKOB Odry                       70.57   +17.34
 5. Majda Tomasz              11P     C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  77.19   +23.56
 6. Bjolek Lukáš              BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek            83.59   +30.36
 7. Kyjonka Ondřej            ODRXX02 C SKOB Odry                       85.41   +32.18
 8. Vavřík René               LOV7000 C lepus.cz                        88.52   +35.29
 9. Šajer Jiří                NNNXX02 C Neregistrovaní                  96.12   +42.49
10. Balcar Adam               SOP87xx C OOB TJ Slezan Opava            106.12   +52.49
11. Hostinský Jakub           NNNXX06 C Neregistrovaní                 113.47   +60.24
12. Mikula Josef              NNN     C Neregistrovaní                 117.55   +64.32
13. Smažinka Dalibor          HAV0002 C SKOB Baník Havířov             118.19   +64.56
14. Vlachová Marcela          NNN7100 C Neregistrovaní                 142.55   +89.32
    Skypala Karel             HAV     C SKOB Baník Havířov               DISK         
    Janasová Barbora          XBM7150 C PELLŽS MTBO TEAM                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------