Kategorie D10C

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    90 m,  7 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 10:01:00 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 34 = 10:04:00 8658 Haltofová Romana TRI 0451 C 37 = 10:07:00 338397 Porubská Lenka 66S 0450 C 40 = 10:10:00 49496 Kaňáková Valentýna BFM 0451 C 43 = 10:13:00 416126 Bruková Petra TRI 0450 C 46 = 10:16:00 51198 Kovalčíková Anna AOP 0453 C 49 = 10:19:00 ......................... VAK C 52 = 10:22:00

Kategorie D10N

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    90 m,  7 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 10:00:00 981823 Austerová Andrea NNN 0550 C 33 = 10:03:00 neregistro ......................... VAK C 36 = 10:06:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 39 = 10:09:00

Kategorie D12

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    90 m,  7 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51321 Hájková Lucie AOP 0350 B 32 = 10:02:00 2032317 Papszun Julia 11P 0350 C 35 = 10:05:00 2016478 Kowalczyk Maja 14P 1253 C 38 = 10:08:00 49322 Ciencialová Daniela TRI 0254 B 41 = 10:11:00 2016481 Pogoda Kinga 14P 050 C 44 = 10:14:00 49360 Warcopová Kateřina TRI 0150 C 47 = 10:17:00 neregistro 2026146 Czapska Wiktoria 14P 1251 C 50 = 10:20:00 338218 Šmelíková Dorota 47S 0251 C 53 = 10:23:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 56 = 10:26:00 53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 59 = 10:29:00 2026160 Bak Wiktoria 14P 1252 C 62 = 10:32:00 49365 Mrozek Teresa TRI 0251 B 65 = 10:35:00 49461 Božoňová Vendula BFM 0251 C 68 = 10:38:00 682424 Polewka Aleksandra 14P 0250 C 71 = 10:41:00 8654 Supiková Kateřina TRI 0351 C 74 = 10:44:00 426381 Panovcová Anita OTK 0351 C 77 = 10:47:00 ......................... VAK C 80 = 10:50:00

Kategorie D14

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   100 m,  6 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515149 Hájková Lenka AOP 0050 B 2 = 09:32:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 A 5 = 09:35:00 2026142 Adamiak Natalia 14P 0051 C 33 = 10:03:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 A 36 = 10:06:00 428283 Kubiczková Hana BFM 0052 C 39 = 10:09:00 2026143 Mruk Oliwia 14P 0052 C 42 = 10:12:00 2016492 Úabuda Wiktoria 14P 0050 C 48 = 10:18:00 2008504 Klabouchova Veronika VZA 0150 C 54 = 10:24:00 neregistro 2032311 Mastela Krystyna 11P 0050 C 57 = 10:27:00 ......................... VAK C 60 = 10:30:00

Kategorie D16

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   110 m,  7 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 2 = 09:32:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 5 = 09:35:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 8 = 09:38:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 C 31 = 10:01:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 37 = 10:07:00 ......................... VAK C 40 = 10:10:00 2027221 Belicova Lenka VZA 9950 C 43 = 10:13:00 neregistro 1399951 Šmelíková Tereza LCE 9952 A 46 = 10:16:00 416567 Selingova Martina VZA XX51 C 55 = 10:25:00 neregistro

Kategorie D18

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   100 m, 10 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 1 = 09:31:00 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 4 = 09:34:00 2060276 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 7 = 09:37:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 10 = 09:40:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 33 = 10:03:00 428767 Dzik Justyna 42P 9651 C 45 = 10:15:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 48 = 10:18:00 ......................... VAK C 54 = 10:24:00

Kategorie D20

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   160 m, 11 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416152 Fukalová Martina AOV 9550 B 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 33 = 10:03:00

Kategorie D21

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   160 m, 11 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232620 Tesařová Jana TRI 9751 A 2 = 09:32:00 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 38 = 10:08:00 ......................... VAK C 42 = 10:12:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 46 = 10:16:00 8754 Mrózková Tereza TRC 8751 C 50 = 10:20:00 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C 54 = 10:24:00 52986 Stoszková Jana AOP 8850 C 58 = 10:28:00 436421 Vellechová Radka MOV 8051 C 62 = 10:32:00 ......................... VAK C 66 = 10:36:00 8770 Bialožytová Tereza PGP 9055 C 70 = 10:40:00 53887 Kršáková Marie VIC 9191 C 74 = 10:44:00 2073724 Sabelová Markéta TRI 9656 A 78 = 10:48:00 46753 Hlavacikova Erika 17S 1452 C 82 = 10:52:00

Kategorie D35

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   110 m, 10 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416597 Chupekova Silvia VZA 7250 C 33 = 10:03:00 neregistro 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 37 = 10:07:00 232166 Pannová Vendula AOP 7751 C 41 = 10:11:00 neregistro 436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 45 = 10:15:00 49487 Bernatíková Šárka SFM 7151 C 49 = 10:19:00 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 53 = 10:23:00 49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 57 = 10:27:00 307356 Šmelikova Barbora VBA 6950 C 61 = 10:31:00 neregistro 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 65 = 10:35:00 51190 Holasová Šarka AOP 7853 C 69 = 10:39:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 73 = 10:43:00 2016952 Polewka Beata 14P 7150 C 77 = 10:47:00 7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 81 = 10:51:00 2025362 Ondrejkova Sona VZA 7451 C 85 = 10:55:00 neregistro 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 89 = 10:59:00 ......................... VAK C 93 = 11:03:00 416814 Bialekova Martina 17S 1402 C 97 = 11:07:00 410794 Řehová Renata BFM 7151 C 101 = 11:11:00 2035147 Beranová Jana SJH 7851 C 105 = 11:15:00

Kategorie D45

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   100 m,  9 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 32 = 10:02:00 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 35 = 10:05:00 7862 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 38 = 10:08:00 53004 Dorčáková Pavlína MOV 6951 C 41 = 10:11:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 44 = 10:14:00 2036945 Czerkawska Urszula 42P 6251 C 47 = 10:17:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 50 = 10:20:00 2025336 Bednaříková Adriana MOV 6851 C 53 = 10:23:00 ......................... VAK C 56 = 10:26:00 7200270 Denysenko Tamara 38S 6150 C 59 = 10:29:00 2073677 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 71 = 10:41:00 416804 Hlavacikova Katarina 17S 1450 C 83 = 10:53:00 416155 Jelínková Jana TZL 6556 C 86 = 10:56:00 416803 Mihalova Dasa 17S 1451 C 89 = 10:59:00

Kategorie D55

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   100 m,  8 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 33 = 10:03:00 886619 Wysocka Jolanta 14P 5650 C 36 = 10:06:00 ......................... VAK C 39 = 10:09:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 42 = 10:12:00

Kategorie H10C

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    90 m,  7 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 32 = 10:02:00 443090 Janas Adam PGP 0404 C 35 = 10:05:00 416128 Mrozek Pawel TRI 0401 C 38 = 10:08:00 426344 Kubiczek Jan BFM 0402 C 41 = 10:11:00 2035184 Pest Dominik 14P 0401 C 44 = 10:14:00 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 47 = 10:17:00 ......................... VAK C 50 = 10:20:00

Kategorie H10N

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    90 m,  7 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2020706 Juřeník Jakub MOV 0601 C 31 = 10:01:00 49341 Bíčánek Jan TRI 0502 C 34 = 10:04:00 49468 Bjolek Jan BFM 0601 C 37 = 10:07:00 neregistro 416204 Buryan Jan MOV 0400 C 40 = 10:10:00 49327 Damek Ondřej TRI 0503 C 43 = 10:13:00 ......................... VAK C 46 = 10:16:00 49396 Sikora Matěj TRI 0501 C 49 = 10:19:00 ......................... VAK C 52 = 10:22:00 336791 Pscolka Petr NNN XX03 C 55 = 10:25:00 neregistro 515035 Austera Filip NNN 0401 C 58 = 10:28:00 neregistro 49467 Frydrych Vojtěch BFM 0411 C 61 = 10:31:00 neregistro 49334 Král Jiří ODR 0400 C 64 = 10:34:00 ......................... VAK C 67 = 10:37:00

Kategorie H12

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    90 m,  5 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49456 Bjolek Michal BFM 0305 C 32 = 10:02:00 neregistro 2060249 Janas Petr PGP 0200 B 35 = 10:05:00 49444 Spratek Adam SFM 0202 C 38 = 10:08:00 336792 Lužný Martin HAV 0001 C 41 = 10:11:00 neregistro 49489 Broda Aleš SFM 0201 C 44 = 10:14:00 8652 Gabrys Adam TRI 0205 C 47 = 10:17:00 neregistro 2025368 Ondrejka Michal VZA 0200 C 50 = 10:20:00 neregistro ......................... VAK C 53 = 10:23:00 920660 Mielec Radomír AOV 0301 C 56 = 10:26:00 49366 Haltof Adam TRI 0300 C 59 = 10:29:00 2026144 Bailas Przemyslaw 14P 0201 C 62 = 10:32:00 2032316 Kołeczko Błażej 11P 0200 C 65 = 10:35:00 8651 Haltof Marek TRI 0200 C 68 = 10:38:00

Kategorie H14

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   120 m,  7 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428205 Dorčák Jan MOV 0103 B 32 = 10:02:00 ......................... VAK C 36 = 10:06:00 8653 Tuharský Erik TRI 0100 C 40 = 10:10:00 neregistro ......................... VAK C 44 = 10:14:00 2017999 Baron Dawid 14P 000 C 48 = 10:18:00 341893 Gros Filip OOP 0000 C 52 = 10:22:00 neregistro 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 B 56 = 10:26:00 2025369 Buryan Patrik MOV 0005 C 60 = 10:30:00 49377 Sikora Jakub TRI 0003 B 64 = 10:34:00 2032315 Kołeczko Bartosz 11P 0000 C 68 = 10:38:00 2017995 Rakowski Oskar 14P 0100 C 72 = 10:42:00 2032166 Porubský Peter 66S 0000 C 76 = 10:46:00 1403424 Vavřík Tomáš LOV 0000 C 80 = 10:50:00 ? Dzik Grzegorz 42P 0001 C 84 = 10:54:00 1369369 Byrczek Jan 14P 0000 C 88 = 10:58:00 2025367 Ondrejka Tomas VZA 0000 C 92 = 11:02:00 neregistro 8799 Kostka Jiří AOP 0201 B 96 = 11:06:00

Kategorie H16

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   155 m,  9 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49355 Holesz Sebastian TRI 9902 B 1 = 09:31:00 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 B 4 = 09:34:00 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 7 = 09:37:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 10 = 09:40:00 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 13 = 09:43:00 416125 Navrátil Adam TRI 9900 C 31 = 10:01:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 A 40 = 10:10:00 49485 Bernatík Lukáš SFM 9801 C 43 = 10:13:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 B 49 = 10:19:00 2032617 Dekret Jakub 17S 1400 C 52 = 10:22:00 7200370 Chupek Jakub VZA 9901 C 55 = 10:25:00 neregistro ......................... VAK C 61 = 10:31:00

Kategorie H18

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  6.40 km, převýšení   175 m, 13 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1625050 Glonek Jakub AOP 9602 A 0 = 09:30:00 232144 Matuš Vojtěch VRB 9606 A 3 = 09:33:00 515123 Mielec Jaromír AOP 9701 A 6 = 09:36:00 2032325 Pasek Marcin 11P 9600 C 30 = 10:00:00 2008506 Klabouch Martin VZA 9600 C 36 = 10:06:00 neregistro ......................... VAK C 39 = 10:09:00 8727 Svoboda František SOP 9601 B 42 = 10:12:00 2032321 Borgiel Jarosław 11P 9700 C 45 = 10:15:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 48 = 10:18:00 49453 Holoubek Jan BFM 9601 C 51 = 10:21:00 neregistro 428227 Padrta Pavel MOV 9700 B 57 = 10:27:00

Kategorie H20

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  8.70 km, převýšení   300 m, 18 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking

Kategorie H21

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  8.70 km, převýšení   300 m, 18 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032320 Masztalski Pawel 11P 8000 C 31 = 10:01:00 7200359 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 35 = 10:05:00 428272 Madej Michal BFM 8301 C 39 = 10:09:00 neregistro 7201200 Janas Petr XBM 7103 C 43 = 10:13:00 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 47 = 10:17:00 7770000 Kasal Vít ZBM 7540 C 51 = 10:21:00 2027244 Kostka Petr MOV 8200 C 55 = 10:25:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 C 59 = 10:29:00 49491 Mutina Jiří BFM 9101 C 63 = 10:33:00 52939 Stoszek Jakub AOP 8300 C 67 = 10:37:00 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 71 = 10:41:00 980372 Peterek Vít AOP 8600 C 75 = 10:45:00 7867 Bubela Tomáš KVS 8100 C 79 = 10:49:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 83 = 10:53:00 682681 Pietraszek Martin OOP 8100 C 87 = 10:57:00 49492 Mutina Václav BFM 9301 C 91 = 11:01:00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 95 = 11:05:00 406961 Nemec Juraj 17S 8900 C 99 = 11:09:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 103 = 11:13:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 107 = 11:17:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 111 = 11:21:00 51446 Sedlacek Tomas NNN XXX9 C 115 = 11:25:00 neregistro 9005224 Navrátil Marek KYL 7100 C 119 = 11:29:00 ......................... VAK C 123 = 11:33:00

Kategorie H35

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  6.60 km, převýšení   275 m, 13 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 0 = 09:30:00 2032199 Zeman Radek NNN 7700 C 31 = 10:01:00 neregistro 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 34 = 10:04:00 2045596 Porubský Július 66S 7300 C 37 = 10:07:00 307355 Šmelík Juraj LCE 6603 C 43 = 10:13:00 887215 Polewka Tomasz 14P 7300 C 46 = 10:16:00 301252 Polák Petr SOP 7004 C 49 = 10:19:00 53888 Vlach Oldřich AOV 7700 C 52 = 10:22:00 428768 Dzik Miroslav 42P 7901 C 55 = 10:25:00 416576 Chupek Jozef VZA 7100 C 58 = 10:28:00 neregistro 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 61 = 10:31:00 682120 Vandlicek Peter VZA 7301 C 64 = 10:34:00 neregistro 2032313 Kołeczko Úukasz 11P 7500 C 67 = 10:37:00 502256 Valyavka Volodymyr 38S 7400 C 70 = 10:40:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 73 = 10:43:00 7200335 Blažević Roman LCE 7301 C 76 = 10:46:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 79 = 10:49:00 2023813 Bernatík Aleš SFM 7201 C 82 = 10:52:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 85 = 10:55:00 2032312 Mastela Rafal 11P 7300 C 88 = 10:58:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 91 = 11:01:00 1400969 Spišiak Marián SPE 7600 C 94 = 11:04:00 neregistro 8881 Vlach Jiří AOV 7900 C 97 = 11:07:00 ......................... VAK C 100 = 11:10:00

Kategorie H45

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   160 m, 11 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 0 = 09:30:00 412345 Wojarski Krzysztof 42P 6202 C 32 = 10:02:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 35 = 10:05:00 406990 Kosut Jan VZA 6300 C 38 = 10:08:00 neregistro 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 41 = 10:11:00 52338 Otrusina Milan EZL 6205 C 44 = 10:14:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 47 = 10:17:00 2021855 Černík Milan KVS 6501 C 50 = 10:20:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 53 = 10:23:00 435239 Czerkawski Waclaw 42P 6201 C 56 = 10:26:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 62 = 10:32:00 52980 Petr Václav MOV 5801 C 65 = 10:35:00 49378 Bruk Slavomír TRI 6800 C 68 = 10:38:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 71 = 10:41:00 49382 Prokop Lubomír TRI 6001 C 74 = 10:44:00 406942 Nemec Juraj 17S 1401 C 80 = 10:50:00 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 83 = 10:53:00 ......................... VAK C 86 = 10:56:00

Kategorie H55

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   125 m, 10 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 10:00:00 53000 Hostaš Jindřich MOV 5901 C 33 = 10:03:00 ......................... VAK C 36 = 10:06:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 39 = 10:09:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 42 = 10:12:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 45 = 10:15:00 222893 Wysocki Andrzej 42P 5100 C 48 = 10:18:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 51 = 10:21:00 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 54 = 10:24:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 57 = 10:27:00 410158 Kostka Evžen AOP 5701 C 60 = 10:30:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 63 = 10:33:00 889674 Zdanowicz Jan 14P 1400 C 66 = 10:36:00 416561 Palička Miroslav 75S 5900 C 69 = 10:39:00 neregistro 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 72 = 10:42:00 1006613 Kršák Karel VIC 5902 C 75 = 10:45:00

Kategorie H65

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   100 m,  9 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 45 = 10:15:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 48 = 10:18:00 51376 Kroča Josef MOV 4501 C 51 = 10:21:00 ......................... VAK C 54 = 10:24:00 51374 Diener Herbert MOV 4101 C 57 = 10:27:00 ......................... VAK C 60 = 10:30:00 8751 Opletal Jaroslav TRI 3700 C 63 = 10:33:00 52984 Chylík Pavol MOV 4901 C 66 = 10:36:00

Kategorie HDR

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    90 m,  6 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ? Beran Antonín NNN XX05 C 30 = 10:00:00 neregistro 2061793 Beranová Marie SJH 0951 C 30 = 10:00:00 8663 Bičánek Vít TRI 0700 C 30 = 10:00:00 neregistro 428290 Dorčák Tomáš MOV 0801 C 30 = 10:00:00 1400441 Holas Štěpán AOP 0900 C 30 = 10:00:00 53215 Holesz Stanislav TRI 0601 C 30 = 10:00:00 2045154 Juřeníková Ema MOV 0951 C 30 = 10:00:00 1152125 Kacerova Viktoria VZA 0750 C 30 = 10:00:00 neregistro 52289 Kaufman Jan TRI 0602 C 30 = 10:00:00 2061835 Kondrlik Daniel VZA 0009 C 30 = 10:00:00 neregistro 428258 Kostka Artur MOV 0901 C 30 = 10:00:00 410792 Kosubová Linda BFM 1151 C 30 = 10:00:00 neregistro 49430 Kovalčík Petr AOP 0901 C 30 = 10:00:00 49438 Kovalčíková Alena AOP 0751 C 30 = 10:00:00 4402266 Kołeczko Maksymilian 11P 0501 C 30 = 10:00:00 49498 Králová Hedvika ODR 0850 C 30 = 10:00:00 4402244 Mastela Hanna 11P 0550 C 30 = 10:00:00 ? Navrátil Sam KYL 0500 C 30 = 10:00:00 53825 Vlach Antonin AOV 0700 C 30 = 10:00:00 2111798 Volkov Maksym 38S 0700 C 30 = 10:00:00 502260 Volkova Maja 38S 0950 C 30 = 10:00:00 ? Zajícová Vendula BFM 0351 C 30 = 10:00:00 425525 Zavřel Mikuláš KRN 0707 C 30 = 10:00:00 ? Štencl Jiří NNN XX04 C 30 = 10:00:00 neregistro

Kategorie P3

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    90 m,  7 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 416213 Buryanová Kateřina MOV 7351 C 30 = 10:00:00 49451 Fišerová Iveta BFM 7451 C 30 = 10:00:00 neregistro 49454 Fišerová Klára BFM 9851 C 30 = 10:00:00 neregistro ? Gavlas Václav NNN 2000 C 30 = 10:00:00 neregistro 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 30 = 10:00:00 8660 Haltof Petr TRI 7400 C 30 = 10:00:00 49400 Haltofová Marie TRI 7050 C 30 = 10:00:00 410791 Hladký Radek BFM 8811 C 30 = 10:00:00 neregistro 53002 Hostašová Jana MOV 8552 C 30 = 10:00:00 438642 Jurčák David SOP 7808 C 30 = 10:00:00 53001 Karásek Dalibor NNN 1960 C 30 = 10:00:00 neregistro 428271 Kaňák Stanislav BFM 5401 C 30 = 10:00:00 neregistro 2027220 Klabouchova Andrea VZA 7050 C 30 = 10:00:00 neregistro 49445 Klegova Marketa SFM XX51 C 30 = 10:00:00 neregistro 2059752 Kosubová Iva BFM 8351 C 30 = 10:00:00 neregistro 49479 Králová Ivana ODR 7450 C 30 = 10:00:00 428209 Kubala Jan BFM 8611 C 30 = 10:00:00 neregistro 416147 Matěja Jan ODR XX01 C 30 = 10:00:00 neregistro 53176 Mrozková Olga TRI 7350 C 30 = 10:00:00 428300 Náhlovský Martin BFM 8512 C 30 = 10:00:00 neregistro 406967 Porubská Andrea 66S 7650 C 30 = 10:00:00 206365 Richter Lukáš BFM 8511 C 30 = 10:00:00 neregistro 51171 Ryšavá Ilona MOV 6251 C 30 = 10:00:00 52942 Srubarova Aneta NNN X111 C 30 = 10:00:00 neregistro 2059750 Svobodová Mariana BFM 6751 C 30 = 10:00:00 neregistro 436424 Vellech Aleš MOV 8000 C 30 = 10:00:00 2027932 Vývodová Zuzana MOV 6952 C 30 = 10:00:00 206362 Zajícová Taťána BFM 7752 C 30 = 10:00:00 neregistro 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 30 = 10:00:00 232406 Řepecký Tomáš MOV XX01 C 30 = 10:00:00 neregistro

Kategorie P5

14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   180 m,  9 kontrol           tištěno 13.06.2014   20:54

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 30 = 10:00:00 8617 Balcar Adam SOP 87xx C 30 = 10:00:00 neregistro 426342 Bjolek Lukáš BFM 7601 C 30 = 10:00:00 neregistro ? Hostinský Jakub NNN XX06 C 30 = 10:00:00 neregistro 446439 Janasová Barbora XBM 7150 C 30 = 10:00:00 49326 Král Jiří ODR 7300 C 30 = 10:00:00 ? Kudlacz Tomasz IBB XX01 C 30 = 10:00:00 neregistro 416148 Kyjonka Ondřej ODR XX02 C 30 = 10:00:00 neregistro 887937 Langer Martin NNN X112 C 30 = 10:00:00 neregistro 416157 Smažinka Dalibor HAV 0002 C 30 = 10:00:00 1403416 Vavřík René LOV 7000 C 30 = 10:00:00 434589 Vlachová Marcela NNN 7100 C 30 = 10:00:00 neregistro 502259 Volkov Alexander 38S 8000 C 30 = 10:00:00 ? Šajer Jiří NNN XX02 C 30 = 10:00:00 neregistro